Preces atgriešana
14 dienu preču atgriešanas politika visām auto detaļas
14 dienas

Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā pēc Jūsu rezerves daļas katalogs saņemšanas

Vairāk

Maksājums

Mūsu auto rezerves daļas tiešsaistes veikalā pieejamas šādas maksājuma metodes

 • Iegādājieties auto detaļas un maksājiet ar kredītkartes – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal ļauj Jums veikt ātru auto rezerves daļas pirkumu – PayPal
 • Iegādājieties auto detaļas ar standarta priekšapmaksāšanas metodi – Bankas pārskaitījums

Vairāk

Piegāde

Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu auto detaļas veikalā, Jūs varat izvēlēties piegādātāju

DHL, GLS & UPS Jūsu auto detaļas piegāde uz Jūsu mājām vai darba vietu
Bezmaksas piegāde no 300 €

Vairāk

Latvija
 • euautoteile.de Vācija Deutschland
 • euautoteile.at Austrija Österreich
 • euautoteile.ch Šveice Schweiz
 • euautopieces.fr Francija France
 • flags_img_alt_it Italia
 • euautorecambios.es Spānija España
 • euautoczesci.pl Polija Polska
 • euautopiese.ro Rumānijā România
 • euautoonderdelîn.nl Holande Nederland
 • euantallaktika.gr Grieķija Ελλάδα
 • euautopecas.pt Portugāle Portugal
 • euautoonderdelen.be Beļģija België
 • euautodily.cz Čehija Česká republika
 • eualkatresz.hu Ungārija Magyarország
 • eurobildelar.se Zviedrija Sverige
 • euavtochasti.bg Bulgārija България
 • euautodele.dk Dānija Danmark
 • euvaraosat.fi Somija Suomi
 • euspares.co.uk Apvienotā karaliste United Kingdom
 • euavtodeli.si Slovēnija Slovenija
 • euroautodiely.sk Slovākija Slovensko
 • euautoosad.ee Igaunija Eesti
 • euautodalys.lt Lietuva Lietuva
 • euautodeler.co.no Norvēģija Norge
0,00 € #
Reģistrējieties
Pieteikšanās

Ievadi savu e-pasta adresi un paroli

Aizmirsāt paroli?

Jums nav konta EUautodalas.lv? Reģistrējieties - tas aizņems mazāk par pusotru minūti.

0,00 € #
EUautodalas.lv — Karstā līnija un auto daļu klientu serviss
Vairāk nekā 1 000 000 rezerves daļu Vairāk nekā rezerves daļas
×
×

Vispārējie noteikumi un nosacījumi

Patērētājs ir jebkura fiziska persona, kas noslēdz kādu darījumu mērķiem, vairumā nav minēti nevienā no tās uzņēmējdarbību vai neatkarīgu profesionālo darbību.


Šie vispārīgie noteikumi attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti, izmantojot tiešsaistes veikalu www.euautodalas.lv. Noklikšķinot uz "Pirkt" pogas (saistošs rīkojums) šādus terminus par pārdošanas, piegādes, apmaksas un Wemax Group GmbH & Co.KG ( ""mēs""), noteikumi tiek izpildīti, un to var piemērot uz šādu līgumattiecībām starp mums un klientu ( ""jums "").

1. Rīkojuma īstenošana

Produkti pārstāvētās interneta veikalā netiek uzskatīti par juridisku saistošu piedāvājumu, bet ir bezmaksas tiešsaistes katalogu. Noklikšķinot uz pogas ""nopirkt"" jūs padara rīkojumu par precēm, kas grozā. Apstiprinājums par pasūtījuma saņemšanu tiek apstrādāti uzreiz pēc tam, kad rīkojums ir nosūtīts, un to nevar uzskatīt par galveno pamatu pieņemšanas pirkuma līguma.


Jūsu pasūtījums ir pieņemts mūsu kompānija, kad esat saņēmis pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu vai tiešu nosūtīšanu visiem pasūtītajiem vienību divu vai vairāku dienu laikā. Jūsu pasūtījumi tiks saglabāti pēc līguma noslēgšanas. Ja jūs zaudējat savu pasūtījumu dokumentus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni, un mēs nosūtīsim jums kopiju no jūsu pasūtījumā datiem.

2. Pasūtījuma atcelšana

Patērētājiem (privātpersonām) (VFR Civillikuma 13. pants) attiecībā uz preču tirdzniecību tiešsaistē ir likumā noteiktas līguma atsaukšanas tiesības, kā norādīts turpmāk sniegtajā informācijā.

Līguma atsaukšanas tiesības privātpersonām

Jums ir tiesības, nenorādot iemeslu, četrpadsmit dienu laikā atsaukt šo līgumu.

Līguma atsaukšanas tiesību termiņš ir četrpadsmit dienas, sākot no dienas, kad Jūs vai Jūsu deleģēta trešā persona, kas nav pārvadātājs, turējumā ir pārņēmusi pēdējo preci.

Lai īstenotu savas līguma atsaukšanas tiesības, Jums ir jāinformē mūs (Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlīne, Deutschland, fakss: +49 30 208 478 250, e-pasts: [email protected]), nosūtot nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu, faksu vai elektroniski nosūtītā vēstulē) par Jūsu lēmumu atsaukt šo līgumu. Šajā nolūkā Jūs varat izmantot pievienoto līguma atsaukuma formulāru, tomēr tas nav obligāti.

Lai ievērotu līguma atsaukšanas tiesību termiņu, pietiek, ka Jūs paziņojumu par to, ka īstenojat savas līguma atsaukšanas tiesības, nosūtat pirms atsaukšanas tiesību termiņa iztecējuma.

Līguma atsaukuma sekas

Ja Jūs atsaucat šo līgumu, tad mūsu pienākums ir atmaksāt Jums visus maksājumus, ko esam no Jums saņēmuši, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās no tā, ka esat izvēlējušies citu, ne mūsu piedāvāto, izdevīgāko standartveida piedāvājuma veidu), nekavējoties, ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no tās dienas, kurā mēs esam saņēmuši Jūsu paziņojumu par līguma atsaukšanu. Lai veiktu atmaksu, mēs izmantojam to pašu norēķinu līdzekli, ko Jūs tikāt lietojuši, sākotnēji veicot apmaksu, izņemot gadījumus, kad ar Jums nepārprotami ir panākta kāda cita vienošanās; nekādā gadījumā Jums par šo samaksas atgriešanu netiek aprēķināta piemaksa.

Preces, ko parasti var aizsūtīt atpakaļ pa pastu

Mēs varam atteikties veikt atmaksu, kamēr neesam saņēmuši atpakaļ preces, vai arī līdz brīdim, kad Jūs mums esat apliecinājuši, ka esat nosūtījuši atpakaļ preces, atkarībā no tā, kurš no šiem brīžiem iestājas agrāk.

Jūsu pienākums ir nekavējoties, bet katrā ziņā ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no dienas, kad informējāt mūs par atkāpšanos no līguma, preces nosūtīt atpakaļ vai atgriezt šādā adresē:
Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Deutschland.

Šis termiņš ir ievērots, ja Jūs preces nosūtat pirms noteiktā četrpadsmit dienu termiņa notecējuma. Jūs sedzat visas izmaksas, kas saistītas ar preču nosūtīšanu atpakaļ.

Attiecībā uz precēm, ko nevar nosūtīt pa pastu (piemēram, rezerves daļas, ko nevar iesaiņot bandrolēs), attiecas turpmāk norādītais.

Iespējams preču vērtības samazinājums Jums ir jāsedz tikai tādā gadījumā, ja šāds vērtības samazinājums ir radies, Jums nevajadzīgā apjomā īstenojot preču kvalitātes, īpašību un funkcionēšanas pārbaudi.

– Informācijas par līguma atsaukšanas tiesībām beigas –

Līguma atsaukšanas veidlapas paraugs

(Ja Jūs vēlaties atsaukt līgumu, tad, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu un nosūtiet to mums.)

- Adresāts: Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlīne, Deutschland, fakss: +49 30 208 478 250, e-pasts: [email protected]
- Ar šo es/mēs (*) atsaucu/ atsaucam noslēgto līgumu par šādu preču iegādi (*)/ šādu pakalpojumu sniegšanu (*)
- Pasūtīts (kad) (*)/ pakalpojums saņemts (kad) (*)
- Privātpersonas vārds, uzvārds
- Privātpersonas adrese
- Privātpersonas paraksts (tikai gadījumos, kad paziņojums tiek iesniegts izdrukas formā)
- Datums
________
(*) Neatbilstošo svītrot.

Līguma atsaukšanas tiesību izņēmumi

Normatīvajos aktos ir noteikti līguma atsaukšanas tiesību izņēmumi (VFR Civillikuma 312. g pants), turklāt mēs paturam tiesības, attiecībās ar Jums atsaukties uz šādu normatīvo regulējumu – līguma atsaukšanas tiesības nepastāv saistībā ar līgumiem par tādus preces piegādi, kas iepriekš nav bijusi sagatavota (nokomplektēta) un kā izgatavošanai nosakošā ir pasūtītāja individuālā izvēle vai uzstādījumi, vai arī kas ir tieši pielāgota pasūtītāja personiskajām vajadzībām.

Līguma atsaukšanas tiesības nepastāv saistībā ar tādu preču piegādi, kas pēc piegādes to īpašību dēļ ir neatraujami savienota ar citu mantu.

Līdzās minētajam mēs norādām, ka Jums saskaņā ar VFR Civillikuma 357. panta 7. daļas 1. punktu mums ir jākompensē tas preces vērtības samazinājums, kas rezultējies no tādām darbībām ar preci, kas preces kvalitātes, īpašību un funkcionēšanas pārbaudes nolūkā nav bijušas nepieciešams veiktajā apjomā. Jurisdikcijā ir izlemts, ka arī mehānisko transportlīdzekļu rezerves daļu uzstādīšana aplūkojama kā “nav nepieciešama”.

3. Piegādes izmaksas preču nosūtīšanas

Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā

Standarta piegādes maksa Vācijā ir 15,95 € par pasūtījumiem līdz 300,00 €.


Pasūtījumiem virs nekā 300,00 € ir kvalificēti par bezmaksas piegāde (izņemot kuģniecības uz citām valstīm un kuģniecības konkrētu (Preču var) un lielgabarīta preces).


Ja viens maksā par rīkojumu, izmantojot šādus maksājumu metodes kā PayPal, bankas pārskaitījumu vai kredītkarti, nebūs papildu maksas.


Piegādes izmaksas ārpus Latvijas

Cenas apzīmēti kuģniecības šādās valstīs ir spēkā neatkarīgi no pasūtījuma vērtības, un tāpēc vienmēr ir samaksāti.

15,95 € priekš Latvija

Papildu maksa par lielgabarīta preču piegādi

Lielgabarīta preces ietver šādas preces: akumulators, katalizators, kolektors, izpūtējs, sporta izpūtējs, slieksnis, spārns, degvielas tvertne, spoileris, sakabes (āķis), priekšējais pārsegs, dzinēja nodalījuma vāks, motora pārsegs, izolācija motora nodalījumā un bampers


Lielgabarīta preces piegāde uz Latviju un netiek veikta!


Lielgabarīta preces kuģniecības Vācijas teritorijā:
- Piegādes brīdī šādu preču kā kolektoram, katalizatoram, izpūtējam, sporta izpūtējam, izmaksas tiks palielinātas papildu maksa par lielgabarīta preču piegāde ir 5,00 €;
- Piegādes brīdī šādu preču kā akumulators, slieksnim, degvielas tvertnei, spārnam, spoilerim un bamperim izmaksas tiks palielinātas papildu maksa par lielgabarīta preču piegāde ir 10,00 €;
- Piegādes brīdī šādu preču kā priekšējam pārsegam, sakabei (āķim), dzinēja nodalījuma vākam, motora pārsegam, izolācijai motora nodalījumā, izmaksas tiks palielinātas papildu maksa par lielgabarīta preču piegāde ir 15,00 €.


Papildu maksa par lielgabarīta preču piegāde uz citām valstīm:
Austrija: 26,95 €
Beļģija: 26,95 €
Čehija: 20,95 €
Dānija: 36,95 €
Francija: 36,95 €
Holande: 26,95 €
Itālija: 46,95 €
Luksemburga: 26,95 €
Slovākija: 30,95 €
Šveice: 26,95 €
Zviedrija: 46,95 €

Uzmanību!

Lielgabarīta preces piegāde uz valstīm, kas nav norādītas iepriekš netiek veikta. Papildu maksa par lielgabarīta preču pārvadājumiem ir piemērojami katram norādītajam secībā Vienība.


Visi minētie cenas ietver pievienotās 21% vērtības nodokli.

4. Apmaksas noteikumi

Bankas pārskaitījums (Avansa maksājums):

Izvēloties šo maksājuma veidu, jums ir izdarīt, pārskaitot līdzekļus uz mūsu bankas kontu, kas noteiktas pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu, ka jūs saņemsiet pēc tam, kad veikt pasūtījumu. Pēc naudas nodošanas, laukā vārdu "Maksājuma mērķis" jums ir nepieciešams norādīt kārtas numuru, kas iepriekš tika definēts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Pasūtījums kuģniecības tiek veikta pēc tam, kad maksājums sasniedz savu bankas kontu. Kā likums, naudas pārskaitījums periods ilgst ne vairāk kā 3 darba dienu laikā.

Kredītkarte:

Pēc tam, kad esat izvēlējies maksājuma veidu, kas ietver kredītkarti izmantojot un nospiedis pogu ""pirkt"", jums tiks nosūtīts uz drošu lapu, kur jums ir apzīmētu kredītkaršu datus un apstiprinātu pirkumu. Līdzekļi no jūsu kredītkartes tiks iekasēta pēc banka apstiprina maksājumu.

PayPal:

Kad esat izvēlējies maksājumu caur PayPal un uzklikšķināt uz pogas ""Pirkt"", doties uz drošu lapu, kur jums ir nepieciešams norādīt lietotāja vārdu un paroli savā PayPal kontā un apstiprinātu maksājumu. Bez papildu maksājumi tiks veikti pārsūtīšanu.

5. Īpašumtiesības

Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, preces ir mūsu īpašumu, kamēr pilna maksājums tiek veikts.

6. Garantija

Preces garantijas laiks ir 2 gadi no dienas, kad preču nodošanu. Kravas, kas ir bojāti, kā rezultātā dabiskā nodiluma-out, un nepareizas lietošanas vai trūkst / neatbilstošu uzturēšanu neattiecas uz garantijas servisu.


Garantija nav spēkā, ja ir defekti un / vai zaudējumiem, kas radušies nepareiza un / vai nepareizas lietošanas / montāžas, neievērošanai darba instrukcijas, nepareiza un / vai novārtā izmantošanu.

Preces nav pakļautas garantijas gadījumā, ja jūs izdarīt jebkādas traucējumus darba un / vai precēm remonta procesu vai jebkurām citām personām, kuras nav pilnvarotas mums, un kā rezultātā defekts un / vai bojājumi ir palielinātas.


Apdrošināšanas gadījumā jums ir tiesības iesniegt prasību par trūkumu novēršanu vai preču piegādi bez defektiem (defektu klīrensa). Ja izvēlētā metode defektu klīringa ir saistīts ar neadekvāti augstām izmaksām, prasība ir ierobežota saskaņā ar veidu, kas ir saglabājies.


Kā daļu no defektu bez preču piegādi, apmaiņa uz augstākas kvalitātes produktus ar noteiktām īpašībām, var veikt, ja saprātīgs.


Turpmākas tiesības, it īpaši, uz izbeigšanu pārdošanas līguma vai cenas samazinājumu, ir iespējama tikai pēc laika limita beigām uz defekta klīringa vai pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem defektu novēršanai. Ja ir īpaša ražotājs garantija kopā ar mūsu kompānijas garantija, tas ir norādīts produkta aprakstā. Šī garantija ir spēkā tikai attiecībā uz attiecīgo produktu.

7. Noteikumi atbildība

Juridiskās atbildības noteikumi attiecas uz līgumattiecībām starp mūsu uzņēmumu un klientu saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

8. Noteikumi par pārstrādes / bateriju apglabāšanu

Mūsu uzņēmums ir saistīts ar globālās pārstrādes sistēmu. Pēc Jūsu pieprasījuma mēs informēsim Jūs par tuvākajiem sabiedriskā savākšanas punktos (atkritumu pieņemšanas un pārstrādes centri) vietas uz jūsu dzīvesvietas, kurā, saskaņā ar iepakošanas kārtību, bezmaksas atkritumu izvešana tiek veikta.


Baterijas satur dārgmetālus, kas kaitē videi, bet var pārstrādāt. Lietoti akumulatori jāutilizē atsevišķi no citiem atkritumiem. Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, uzņēmumiem, tirdzniecība baterijas ir pienākums ņemt lietotas baterijas atpakaļ, patērētāji, savukārt, ir pienākums dot izlietotās baterijas uz atbilstošu savākšanas punktā. Baterijas, kas pareizā veidā apglabāt ir atzīmēti ar speciālu zīmi, kas sastāv no šķērsoja riteņiem bin.


garbage

Ir simboli piesārņojošo vielu tieši zem bin attēlu:
- Pb - svins, ja ir vairāk nekā 0,004 procenti svina;
- Cd - kadmijs, ja ir vairāk nekā 0,002 procenti kadmiju;
- Hg - dzīvsudrabs, ja ir vairāk nekā 0,0005 procenti dzīvsudraba.


Jūs varat nosūtīt iegādātos baterijas atpakaļ pienācīgai apglabāšanai. Lūdzu, sūtiet priekšapmaksas paketi, kas tiek atzīmēts kā ""Battery apglabāšanas"" uz Wemax Group GmbH & Co.KG, Französische Straße 12, 10117 Berlīne.

Uzmanību!

Elektropreces un elektronika nedrīkst izmest kopā ar patērētāju atkritumiem. Patērētāji var roku savas vecās elektroierīces uz attiecīgajām savākšanas punktos (atkritumu uzņemšanas un pārstrādes centri).

9. Iekšdedzes dzinēju eļļas un transmisijas eļļas uzņemšanas

Saskaņā ar vispārējiem tiesību saistībām ņemam atkritumu iekšdedzes dzinēju un transmisijas eļļas, līdz ar to jāatzīmē, ka mums ir tiesības veikt izmantotās eļļas, eļļas filtri un naftas atkritumu, kas rodas sakarā ar naftas nomaiņu, visos iespējamos izmēros un tikai vienu reizi, lai juridiskā adrese norādīts zemāk.


Mēs maksājam par atkritumu apglabāšanu tikai transportēšanas maksas uz mūsu atkritumu savākšanas punktā, maksā patērētājs. Bez tam, šajā gadījumā, lūdzu, veikt izmeklēšanu par bīstamo kravu īpašus nosacījumus pārvadājumiem, izmantojot pēc piegādes.

Adrese:

Wemax Group GmbH & Co.KG
Französische Straße 12
10117 Berlin


Tirdzniecības reģistrs: HRA 46262 B, tiesa primārā jurisdikcijas Berlin Charlottenburg
Nodokļu ID numurs (nodokļu maksātāja identifikācijas numurs): DE281524971


E-pasta adrese: [email protected]
Web: www.euautodalas.lv


Tālrunis: +37162444273

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 00:00
Sestdiena - 9:00 - 19:00

Berlīnē, 2016.gada novembris